Polsko – niemieckie warsztaty taneczne DePol Dance i Feeling Dance Group.

warsztaty taneczne smallW dniach 11-12 kwietnia 2014r. w obiektach Barlineckiego Ośrodka Kultury na ul. Podwale i Leśnej odbyły się kolejne już warsztaty taneczne polsko-niemieckiej formacji , w skład której wchodzi młodzież z zespołu DePol Dance i Feeling Dance Group II. Dzięki rozwijającej się współpracy młodzież chętnie spotyka się na wymianach i uczestniczy w zajęciach. Tym razem aura na dworze sprzyjała i można było oprócz pracy na salach tanecznych wspólnie pospacerować po zakątkach Barlinka. Dzięki Tym wymianom zawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie, bariery językowe zostają pokonane. 

Trenerem jest Kamil Fabich, który układa choreografię i prowadzi warsztaty.  W marcu 2014 grupa Feeling pojechała na warsztaty do Prenzlau, gdzie ćwiczyła razem z  tamtejszą młodzieżą z DePol Dance.
Polsko – niemieckie warsztaty taneczne  odbywają się dzięki wsparciu finansowemu i współpracy z Polsko – Niemiecką Współpracą Młodzieży, która już wielokrotnie wspierała nasze taneczne przedsięwzięcia.

logo pnwmpomerania

Dodatkowe informacje