Gala taneczna Feeling Dance Group


feeling gala 2013W dniach  15-16 czerwca 2013 r. w Barlineckim Ośrodku Kultury odbył się projekt pn. „VII Gala Taneczna Feeling Dance Group – Dance ma sens” dofinansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Gala poprzedzona była warsztatami tanecznymi  grupy polskiej i niemieckiej na których młodzież ćwiczyła wspólne choreografie.  

O godz. 15.00 w sali widowiskowej rozpoczęła się Gala, publiczność dopisała i gromkimi brawami dopingowała tancerzy. Po występie uczestnicy przeszli na teren Europejskiego Centrum Spotkań na ul. Leśną, gdzie odbyła się biesiada pod chmurką. Był to czas na podsumowanie wspólnego występu, omówienie spraw technicznych ale również czas na wspólną zabawę, nie tylko taneczną. Wspólne rozmowy to znakomity czas na przełamywanie barier językowych i naukę języka obcego.  16 czerwca odbył się drugi z zaplanowanych występów, na którym również nie zabrakło oklasków i słów podziwu od widowni.
Wieczorem nastąpiło podsumowanie całego przedsięwzięcia i pożegnanie gości z Prenzlau. Młodzież umówiła się na kolejne spotkanie, tym razem w Prenzlau.

 logo pnwm   logo pomerania


Dodatkowe informacje