Spotkanie partnerów Barlinek – Prenzlau

prenzlau last small13 czerwca w Barlineckim Ośrodku Kultury, odbyło się spotkanie partnerów wspólnego projektu inwestycyjnego polsko-niemieckiej współpracy transgranicznej „Europejskie Miejsce Spotkań Prenzlau – Uckerwelle Europejskie Centrum Spotkań Barlinek”. Podczas spotkania omawiano koncepcję wspólnego podsumowania niniejszego projektu, ponieważ jesienią upływa pięcioletni termin realizacji zadania.

Omówiono również zasady dalszej współpracy i kolejnych wspólnych przedsięwzięć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców naszych okolic. Poruszono temat Tanzgali, która odbędzie się 10 listopada 2018 w Prenzlau i weźmie w niej udział 50-osobowa grupa tancerzy z Barlinka.
Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestniczyły w nim Prezes Stowarzyszenia IG Frauen wraz z pracownicami zajmującymi się obecnie współpracą polsko-niemiecką i realizacją miękkich projektów, a po stronie polskiej Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz, główny specjalista od organizacji imprez, kierownik administracji i obsługi oraz pracownik od spraw obsługi projektów.

 

Dodatkowe informacje