Wakacyjne śpiewanie

wakacyjne spiewanie smallW dniach od 03-13.08.2015 w studiu wokalnym ECS odbyły  się nieodpłatne warsztaty wokalne. Prowadził je Piotr Tłusochowicz - kompozytor, wokalista, laureat wielu ogólnopolskich festiwali i przeglądów muzycznych. W zajęciach, które odbywały się codziennie od godziny 11:00 w sali prób uczestniczyły dzieci, młodzież oraz dorośli. Uczestnicy pracowali przede wszystkim nad: emisją głosu, interpretacją tekstów, obyciem scenicznym. Atmosfera podczas warsztatów była wspaniała ci, którzy byli po raz pierwszy zobaczyli ile pracy należy włożyć by nauczyć się poprawnie śpiewać. Panu Piotrowi Tłusochowiczowi dziękujemy, że  przyjeżdża do naszego kochanego Barlinka i dzieli się swoją wiedzą, którą zdobywa na studiach z młodymi chcącymi nauczyć się śpiewać.
Zajęcia odbywały się w Europejskim Centrum Spotkań w studio wokalnym wyposażonym ze środków finansowych pozyskanych dzięki projektowi inwestycyjnemu pt. Wspólny projekt inwestycyjny polsko-niemieckiej współpracy transgranicznej: Europejskie Miejsce Spotkań Prenzlau „Uckerwelle” i Europejskie Centrum Spotkań Barlinek

 

logo projekt unia interregProjekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w  ramach programu Interreg IV A.

Dodatkowe informacje