Zapraszamy na seans kina niemieckiego

 

obiektywni smallBarlinecki Ośrodek Kultury wraz ze swoim niemieckim partnerem IG Frauen und Familie Prenzlau e. V.  serdecznie zaprasza na seans kina niemieckiego, który odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2015 r.  

„Bank Lady” - Bohaterką filmu jest 30-letnia Gisela Werler, pracownica małej wytwórni tapet. Dziewczyna wciąż mieszka z rodzicami i wiedzie dość nudne życie reprezentantki klasy średniej, jak wiele kobiet w Niemczech Zachodnich lat 60. XX w. Gisela pragnie wyrwać się z monotonii codzienności i snuje plany wyjazdu na ekskluzywny urlop na Capri. Gdy poznaje czarującego Hermanna, taksówkarza napadającego na banki, pojawia się szansa na spełnienie podróżniczych marzeń Giseli. Tak zaczyna się historia osławionego duetu, szalonej i nieprzewidywalnej pary, Bonnie i Clyde'a z przedmieść Hamburga.
„Bank Lady” – 11 kwietnia godz. 18.30 WSTĘP WOLNY

Po seansie odbędzie się Fotonoc połączona z prezentacją multimedialną ze zdjęć powstałych podczas warsztatów fotograficznych, które odbywać się będą w ramach realizowanego projektu pod nazwą: „OBIEKTYW-NI polsko-niemieckie spotkanie miłośników fotografii amatorskiej”. Tytuł prezentacji „Barlineckie foto-impresje”.Między filmem a prezentacją proponujemy poczęstunek dla widzów i uczestników projektu.

Drugim etapem projektu będzie Festiwal Piosenki Niemieckiej, który odbędzie się w sali widowiskowej BOK, 07 maja. Szczegóły wkrótce. Wtedy również będzie można obejrzeć specjalnie przygotowaną powarsztatową wystawę fotograficzną.

logo projekt unia interreg
„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 „Europejska Współpraca Terytorialna” – „Współpraca Transgraniczna” Krajów Meklemburgia – Pomorze Przednie / Brandenburgia i Rzeczypospolitej Polskiej  (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013”

obiektywni plakat

Dodatkowe informacje