Róża w kinie Panorama

W tym tygodniu weekend w kinie Panorama rozpoczniemy od dramatu Wojciecha Smarzowskiego "Róża" w dwóch odsłonach.

"RÓŻA"

Od lat: 18
Gatunek:
Dramat
Obsada: Marcin Dorociński,Agata Kulesza 
Reżyseria: Wojciech Smarzowski

marzec 6Lato 1945 roku, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Tadeusz, polski żołnierz, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, dociera na Mazury, na ziemie,które przed wojną należały do Niemiec, a po wojnie zostały przyznane Polsce. Odnajduje wdowę po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo Tadeusz poznaje przyczyny jej samotności... Na tle krajobrazu wyniszczonego przez wojnę, gdzie nadzieja stała się narzędziem propagandy, między dwojgiem ludzi z odległych światów rodzi się miłość... niemożliwa?
Ze względu na specyfikę fimu, brutalne sceny, film przeznaczony jest dla widzów od 18 lat!
17 marca – „Róża"  godz. 17.00 i 19.00

 

"AUTA 2" 3D

Od lat: b.o.
Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy
Reżyseria: Brad Lewis, John Lasseter

marzec 7Niedziela, tradycyjnie juz, to dzień kiedy kino Panorama ma coś dla dzieci. Tym razem będzie to hit "Auta 2" w technologii 3D. Samochód wyścigowy Zygzak McQueen po raz kolejny weźmie udział w wielkim wyścigu. Tym razem wyścig będzie obejmował trasę w Japonii, Austrii, Włoszech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, jednak Zygzak wraz z swoim wiernym towarzyszem Złomkiem zostanie wplątany w między narodową intrygę szpiegowską.
18 marca – „Auta 2"  3D godz. 16.00


 

"Idy marcowe"

Od lat: 15
Gatunek: Dramat, Polityczny
Reżyseria
:George Clooney
Obsada: George Clooney, Ryan Gosling, Philip Seymour Hoffman

marzec 8Tego samego dnia wieczorem zapraszamy na "Idy marcowe", czyli opowieść o tym, jak w USA zostaje się prezydentem. Trzymająca w napięciu historia pokerowej rozgrywki kandydata na prezydenta USA  - Mike Morrisa z czyhającymi na każde jego potknięcie  przeciwnikami i wszędobylskimi dziennikarzami. Szanse na elekcję pretendenta o bujnej przeszłości staną pod znakiem zapytania, kiedy w jego sztabie pojawi się asystentka, emanująca młodzieńczym entuzjazmem i erotyzmem. Dziewczyna szybko zawróci w głowie młodemu, błyskotliwemu doradcy Morrisa  i pozna najskrzętniej skrywane tajemnice kampanii.
18 marca - "Idy marcowe" godz. 18.00

Bilety na filmy dostępne będą w kasie znajdującej się obok sali widowiskowej w soboty zawsze na dwie godziny przed projekcją, a w niedzielę od 14.00 przed seansami. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.

Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.
Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.


Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje