Dzień kobiet w Barlineckim Ośrodku Kultury


IMG 0153Barlinecki Ośrodek Kultury, jak co roku, był organizatorem kabaretowego spotkania z okazji Dnia Kobiet. W tym roku zaprezentował się reaktywowany kabaret „Lista płac” w skład którego wchodzą pracownicy BOK i gościnnie Jolanta Karasińska. W skeczach wykorzystane zostały teksty napisane przez Monikę Zajączkowską i Jolantę Karasińską.

Pomimo tego, że każdy za sceną trząsł się z nerwów, barlinecka publiczność nie zawiodła. Skecze zostały nagrodzone wielkimi oklaskami. Dla Pań zatańczyła również Rewia CDN i wicemistrzynie Polski w street dance show Feeling Plus.

W specjalnym show wystąpił magik a na zakończenie wieczoru zaproszono publiczność na projekcję filmu „Listy do M”. W kabarecie „Lista Płac” wystąpili: Ewa Rogozińska, Stanisław Smoła, Jolanta Karasińska, Katarzyna Mielcarek, Teresa Bartkiewicz i Monika Zajączkowska. Ze specjalnym wierszem prezentowanym wspólnie z Jolantą Karasińską gościnnie wystąpił Eugeniusz Dmytruszewski.

Wieczór poprowadził Kamil Fabich. Wcześniej, w godzinach południowych, na zaproszenie Burmistrza Barlinka Zygmunta Siarkiewicza i właściciela Hotelu Alma & Spa, Dyrektor BOK Brygida Liśkiewicz wzięła udział w spotkaniu z posłanką na Sejm RP Zofią Ławrynowicz.

monikary

Dodatkowe informacje