Kino Panorama zaprasza na spotkanie z Marilyn

marzec 1Marzec rozpoczynamy kinowym hitem ostatnich tygodni „Mój tydzień z Marilyn”. Ten film to dramat biograficzny oparty na życiu aktorki Marilyn Monroe w reżyserii Simona Curtisa i opowiada o tygodniu pracy nad filmem "Książę i aktoreczka".

Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller, który  jednak szybko wyjeżdża. Podczas pobytu na Starym Kontynencie, gwiazdą zajmuje się młody asystent reżysera Colin, który spędzi z nią niezwykły tydzień, za który większość oddałaby całe życie. Nie wszystko, co się w tym czasie wydarzy, zapisze się w historii, ale z pewnością pozostanie w sercach dwójki ludzi.

 

„Mój tydzień z Marilyn” – 02 marca godz. 20.00

„Mój tydzień z Marilyn” – 03 marca godz. 19.00

„Mój tydzień z Marilyn” – 04 marca godz. 18.00

Bilety na filmy dostępne będą w kasie znajdującej się obok sali widowiskowej w soboty zawsze na dwie godziny przed projekcją, a w niedzielę od 14.00 przed seansami. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu. Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł. Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł. Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.

zobacz repertuar kina

Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje