Kino Panorama w styczniu


kino logo artKino Panorama w nowym 2013 roku zaprasza na kolejne, najnowsze produkcje filmowe. Styczeń rozpoczynamy od projekcji dla dzieci.

„Dino mama” - Troje ciekawskich dzieciaków przez przypadek cofa się w czasie o 65 milionów lat, w efekcie czego trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane „rodzeństwo”.
„Dino mama” dubbing 3D – 05 stycznia godz. 16.00
                                           06 stycznia godz. 16.00
„Anna Karenina” - Ekranizacja jednej z największych „love story” na świecie, powieści Lwa Tołstoja. To historia tragicznej miłości Anny Kareniny  i Aleksego Wrońskiego. Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi. Zostaje wykluczona z petersburskiego high life’u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii - Anna rzuca się pod pociąg.
„Anna Karenina” – 05 stycznia godz. 18.00
                              06 stycznia godz. 18.00„Gambit, czyli jak ograć króla” - Kurator sztuki postanawia zemścić się na swoim szefie, chcąc sprzedać mu fałszywe dzieło Moneta. Aby zrealizować ten plan, potrzebuje pomocy ekscentrycznej i nieprzewidywalnej królowej rodeo z Teksasu. Harry Deane to człowiek konkretny, taki jest też jego plan. A przynajmniej on tak sądzi. Główny bohater to kurator kolekcji impresjonistycznych obrazów należącej do magnata medialnego, Lorda Lionela Shabandara. Harry doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że jego szef desperacko pragnie zdobyć zaginiony obraz Moneta, wymyśla więc skomplikowany szwindel, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – wzbogacić się ponad najśmielsze oczekiwania oraz zemścić za wszystkie lata upokorzeń. Cała sztuka polega na tym, że dzieło, które chce nabyć dla Lorda Shabandara spryciarz Harry, zostało namalowane całkiem niedawno przez jego przyjaciela i wspólnika, Majora byłego wojskowego, który szczyci się fałszerskim talentem na światowym poziomie.
„Gambit, czyli jak ograć króla” – 11 stycznia godz. 18.00
                                                   12 stycznia godz. 18.00


„Barbara” -  Niemiecka Republika Demokratyczna, lato 1980 roku. Lekarka Barbara złożyła wniosek o emigrację na Zachód. Za karę została wysłana ze stolicy do szpitala w małym miasteczku. Jörg, jej kochanek na Zachodzie, planuje zorganizować dla niej ucieczkę przez Morze Bałtyckie. Barbara musi czekać. Jej nowe mieszkanie, sąsiedzi, i życie na wsi nie podobają się jej. Mimo to opiekuje się swoimi małymi pacjentami na oddziale chirurgii dziecięcej.
„Barbara” – 18 stycznia godz. 18.00

Po projekcji zapraszamy na Dyskusyjny Klub Filmowy, do kawiarni artystycznej BOK, na dyskusję przy filiżance kawy.
„Pokusa” - Jack zostaje wciągnięty przez brata dziennikarza do pracy przy śledztwie prowadzonym przez gazetę „The Miami Times”. Jeden z pierwszych tropów prowadzi ich do pięknej i nieco zdziwaczałej Charlotte Bless. Kobieta ma w zwyczaju pisanie listów do więźniów skazanych na śmierć. Tak jest również w przypadku oczekującego na egzekucję Hillary’ego Van Wettera, który został oskarżony o zabójstwo miejscowego szeryfa. Z początku prosta sprawa z każdym dniem nabiera tempa i coraz bardziej się komplikuje.
„Pokusa” – 19 stycznia godz. 18.00
                   20 stycznia godz. 17.00„Piła mechaniczna 3D” - Młoda kobieta Heather Miller  wyrusza wraz ze swoim chłopakiem Ryanem do Newt, małego miasteczka w Teksasie. Na miejscu, prawnik Farnsworth przyznaje Heather, odziedziczony po babci stary dwór. Dziewczyna spotyka tam swojego dalekiego kuzyna, Leatherface'a , który skrywa pewną tajemnicę.
„Piła mechaniczna 3D” – 26 stycznia godz. 18.00
                                       27 stycznia godz. 19.00„360. Połączeni” - to nowoczesna i stylowa panorama związków międzyludzkich, które składają się na wyrazisty, pełen napięcia i autentycznych wzruszeń obraz miłości w XXI wieku. Decyzja przystojnego biznesmena, który zdoła oprzeć się pokusie i pozostaje wierny swojej żonie, wywołuje nieoczekiwaną serię zdarzeń, mających miejsce w tak odległych od siebie zakątkach świata, jak Wiedeń, Paryż, Londyn, Bratysława, Rio i Denver. Każdy z bohaterów zaskakującego "360" przeżywa chwile miłosnych uniesień i dotkliwych dramatów, które równoważy zadziwiająca dawka ironii losu i humoru sytuacyjnego.
„360. Połączeni” – 27 stycznia godz. 16.00Bilety na filmy dostępne będą w kasie kina zawsze na dwie godziny przed projekcją. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.

Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.

Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.

Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
Serdecznie zapraszamy!
www.bok.barlinek.pl

Dodatkowe informacje