Europejska Noc Muzeów za nami

P1100319small14 maja w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbyła się Europejska Noc Muzeów. Oprócz darmowego zwiedzania, umożliwiono obejrzenie nie prezentowanych nigdzie wcześniej grafik i sentencji autorstwa Romany Kaszczyc. Na wystawie poezję Autorki śpiewał Krzysztof Komorowski. Ponadto zorganizowano widowisko plenerowe „Zanikające zawody” i koncert Kapeli Podwórkowej „Ferajna Fiera” z Lipian. Atrakcją dodatkową, były warsztaty robienia i dekorowania domków dla kotów, przygotowane przez Fundację Przyjaciele Czterech Łap, w ramach projektu „Naturalnie połączeni”. Jeden z takich domków stanął tuż przy Centrum Informacji

 

P1100356

„Fotografia przedstawia mężczyznę w okularach siedzącego na krześle, trzymającego w ręku gitarę klasyczną. Po jego lewej stronie stoi kubik i widać fragment wiszącego na ścianie obrazu. Po prawej stronie kaloryfer. W tle okno”.

P1100319

„Fotografia przedstawia cztery osoby. Dwie kobiety i dwója dzieci. Dzieci mieszają rękoma ciasto w dzieżach. Kobiety się przyglądają. W tle wejście do Muzeum Regionalnego.”

P1100328

„Fotografia przedstawia pięciu mężczyzn stojących przy mikrofonach, trzymających instrumenty w rękach.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje