Odwołane imprezy, nieczynne Kino Panorama

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, z dniem 11 marca, decyzją Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego, w Barlinku odwołuje się wszystkie zaplanowane imprezy kulturalne i sportowe. Nieczynne będzie również Kino Panorama. Decyzja ta obowiązuje aż do odwołania. Odwołane są także wszystkie zajęcia w organizowane w Barlineckim Ośrodku Kultury, w tym taneczne, wokalne, kreatywne, ceramiczne i plastyczne. Zawiesza się także działalność Europejskiego Centrum Spotkań. Do odwołania nie będą odbywały się tam spotkania stowarzyszeń i organizacji. 

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Regionalne oraz Biblioteka Publiczna pozostają otwarte, jednak prowadzić będzie działalność typowo naukową i organizacyjną, bez przyjmowania Zwiedzających i Czytelników. Wcześniejsza informacja dotycząca biblioteki, traci ważność.

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Regionalne pozostaje otwarte, jednak prowadzić będzie działalność typowo naukową i organizacyjną, bez przyjmowania zwiedzających.

BOK, UM

Dodatkowe informacje