Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”

 

01 marca (niedziela) o godzinie 12:00, w Barlinku odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Impreza ta jest bezpłatna, ogólnodostępna i ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Przewiduje się, że na starcie może stanąć około 170 uczestników, czyli więcej niż w latach ubiegłych. Dla tylu właśnie biegaczy przygotowano pakiety startowe, składające się z m.in. okolicznościowej koszulki i medalu. Bieg odbywać się będzie na dwóch dystansach: 1963m oraz 5km
Trasa przebiega następującymi ulicami:
- Rynek (start-meta)
- ul. Paderewskiego (do Murów Obronnych)
- wzdłuż Murów Obronnych (chodnik do ul. Jeziornej)
- ul. Jeziorna (skręt do promenady koło Pomostu SP 1)
- Żydowska Górka
- ul. Jeziorna (do Ronda)
- Rondo
- ul. Sądowa (do Rynku)

Start biegu na dystansie 1963 m przewidywany jest na godz. 12:00, a  na dystansie 5km o godz. 12:30.  Organizator  wprowadził limit  czasowy  dla  biegu na 5 km, który wynosić będzie 90 minut.  Po upływie czasu Zawodnicy będą zdejmowani z trasy.
Zabezpieczenie imprezy  stanowić  będą służby Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej, dodatkowo trasa biegu będzie oznaczona czerwoną taśmą ostrzegawczą oraz oznaczeniami pionowymi.

O przebiegu i czasie trwania zawodów, a także o występowaniu ewentualnych utrudnień z nim związanych, zostaną poinformowane lokalne media. W trakcie biegów informacje ustne o występujących utrudnieniach w ruchu drogowym, będą przekazywane przez policjantów i strażaków.
Dla wszystkich uczestników imprezy przewidziano darmowy poczęstunek. Będzie to gorąca grochówka.


UWAGA! Zapisy na bieg prosimy kierować na adres mailowy organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 26 lutego włącznie. W treści należy wpisać imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz datę urodzenia.
Więcej informacji w regulaminie. Prosimy również o zapoznanie się z mapą trasy.

wilczym tropem 2020

Regulamin PDF

Dodatkowe informacje