Inauguracja Roku Kulturalnego 2019/2020 – ZAPROSZENIE

inauguracja 2019 smallBurmistrz Barlinka, Gospodarczy Bank Spółdzielczy oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na Inaugurację Roku Kulturalnego 2019/2020. 11 października (piątek) godz. 17.00, sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9.
W programie m.in. wręczenie Pegazów Kultury Barlineckiej, podziękowania dla osób wspierających barlinecką kulturę, koncert Artura Gotza, mini występ Feeling Dance Group i Fabryki Tańca Barlinek. Po uroczystości rozmowy przy kawie o kulturze i nie tylko o niej.

Artur Gotz „Mężczyzna prawie idealny” (teksty i muzyka Agnieszka Chrzanowska, Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe) Nareszcie mężczyzna XXI wieku został z wnikliwością opisany w piosenkach. W kolejnych  utworach znajdujemy odpowiedzi na pytanie jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn. Bohaterami stali się zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Dowiadujemy się z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny. Sponsorem koncertu Artura Gotza jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy.
Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.

inauguracja 2019

 

Dodatkowe informacje