Drugi weekend IV Letnich Wieczorów Filmowych

 

lewifi 2019 2Zapraszamy wszystkich Państwa na drugi weekend, IV Letnich Wieczorów Filmowych. W piątek 19 lipca o godz. 21.30, zapraszamy na poruszającą historię trudnej miłości w świecie muzyki. Film otrzymał Oskara w kategorii najlepsza piosenka. W sobotę 20 lipca, w godz. 16.00 – 18.00, zapraszamy najmłodszych na spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Barlinku. Podczas festynu „Bezpieczne wakacje z Policją” nie zabraknie m.in. pokazu radiowozu i wyposażenia policjantów czy też konkursu strzeleckiego z nagrodami. Policjantów wspierać będzie Nadleśnictwo Barlinek. W tych godzinach będziemy także malować twarze, rozdawać popcorn i wspólnie weźmiemy udział w zajęciach kreatywnych przygotowanych przez firmy Pilot i Strigo. Po festynie, o godz. 18.00, zapraszamy na bajkę – drugą część opowieści o rodzinie posiadającej supermoce. Tego samego dnia o godz. 21.30, przyjrzymy się zabawnym perypetiom tajnego agenta Jej Królewskiej Mości.

Przypominamy, iż z uwagi na przepisy prawne licencjonodawcy, nie podajemy tytułów filmów. Jednak pozostawiliśmy krótkie opisy, które z pewnością naprowadzą Państwa na właściwe tory. Dla tych którzy odgadną tytuł, mamy przygotowane nagrody. Zabawę będziemy rozstrzygać przed każdym seansem.

Mamy dla Państwa także konkurs „Selfie na leżakach” – szczegóły na www.letniewieczoryfilmowe.pl oraz na www.facebook.com/LetnieWieczoryFilmowe/

Nie zmienia się formuła Letnich Wieczorów Filmowych, wszystko jest darmowe, mamy leżaki, ciepłe kocyki, herbatę (przeróżne rodzaje) od Malwy a w przypadku deszczu patio. Gwarantujemy także znakomitą atmosferę! Widzimy się w Europejskim Centrum Spotkań, u. Leśna 1.

Serdecznie zapraszamy!

Letnie Wieczory Filmowe

Dodatkowe informacje