Barlinek na "Pikniku nad Odrą"

piknik odra smallW dniach 13-14 maja Wały Chrobrego w Szczecinie wypełniły się po brzegi. Blisko dwustu wystawców z Polski i zagranicy i ok 50 tyś. zwiedzających - taki jest właśnie Piknik nad Odrą.

W ramach targów odbyło się również kilka znaczących wydarzeń, takich jak: Kulinarne atrakcje, Piknikowa Estrada, Festyn rodzinny oraz targi turystyczne Market Tour, podczas których swoje miejsce wystawiennicze miał również Barlinek.

Na stoisku 139 zorganizowanym przez BOK- Centrum Informacji Turystycznej, zaprezentowano ofertę turystyczną Barlinka i okolic. Na zainteresowanych naszym regionem czekały bezpłatne ulotki, mapy, foldery na temat Barlinka i okolic, a także ciekawe gadżety. Można było także nabyć niepowtarzalną pamiątkę z Pracowni Ceramiki Unikatowej. Tradycyjnie przy stoisku można było spotkać Królową
Puszczy Barlineckiej i Boginkę Morianę, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i otrzymać widokówkę z autografem. Pogoda i humory dopisały wszystkim. Tłumy odwiedzających zawitały również na stoisko z Miodami Puszczy Barlineckiej. Jest nam bardzo miło poinformować, że Państwo Kołosowscy otrzymali wyróżnienie w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" za miód faceliowy. Gratulujemy!

CIT

Dodatkowe informacje