Kolejne sukcesy Feeling Dance Group

feeling kwiecien small

Tancerze i trenerzy zespołu w pocie czoła pracują nad układami tanecznymi, żeby przenieść publiczność w świat fantazji, znakomitej wyobraźni i miłości do tańca. Zespołowi udało się po raz kolejny podbić serca publiczności oraz jury.  Nowogardzkie Spotkanie Taneczne, które odbyły się 02. kwietnia, zapisały się w historii zespołu kolejnymi sukcesami. Atmosfera całej uroczystości jak zwykle wspaniała, konkurencja silna, a Feeling doceniony za swoją ciężką pracę. Tancerze i trenerzy wrócili do Barlinka z czterema złotymi oraz trzema srebrnymi:
II miejsce - Feeling Mini
II miejsce - Feeling Mix
II miejsce - Feeling I
I miejsce - Feeling Kids
I miejsce - Feeling Wow
I miejsce - Feeling Fun
I miejsce - Feeling Junior

Gdańsk – to kolejne miasto, gdzie barlinecki Feeling walczył o miejsca na podium. I tak, na Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych 08 kwietnia zespół zdobył:
II miejsce – Inne Formy Tańca 12-15 lat - Feeling Junior
II miejsce – Inne Formy Tańca do 11 lat  – Feeling Kids
I miejsce – Inne Formy Tańca do 11 lat – Feeling Fun
I miejsce – Inne Formy Tańca pow. 15 lat – Feeling I

Oprócz pracy na parkiecie, tancerze mieli okazję pozwiedzać to piękne miasto i miło spędzić czas. Bardzo serdecznie dziękujemy opiekunom,  rodzicom za wsparcie i mocny doping, zespołowi technicznemu za dopilnowanie i montowanie rekwizytów, Bartkowi Karaszewskiemu za możliwość ich przewozu oraz Radkowi Nawrotowi za foto. Naszym tancerzom i trenerom gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Feeling Dance Group

fot. Radosław Nawrot, Feeling Dance Group

Dodatkowe informacje