Premiera nowego „Greya” w kinie Panorama

 

kino logo artNajbardziej oczekiwany film roku 2017, właśnie wchodzi na ekrany kin. 10 lutego w całej Polsce, fani bestsellerowej trylogii E.L. James., obejrzą dalsze losy niełatwych, mrocznych i pełnych namiętności relacji, Christiana Greya i Anastasi Steele. Nie zabranie „Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej”, nominowanego do Oskara „Toniego Erdmanna”, najnowszego polskiego thrillera „Konwój”, „Manchester by Sea”, dwudziestu trzech osobowości w produkcji „Split” czy też obsypanego Złotymi Globami „La La Land”. Kino Panorama nie zapomniało również o najmłodszych i specjalnie dla nich przygotowało „Balerinę” i „Lego Batman : Film”.

„Balerina” - 11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem, ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu, Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka, podstępna Kamila, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.
„Balerina” – 04 lutego godz. 15.00
„Balerina” – 05 lutego godz. 15.00


„La La Land”
- Najnowsza romantyczna komedia muzyczna Damiena Chazelle opowiada o trudnej miłości dwojga aspirujących artystów. Mia chciałaby zostać aktorką, ale na razie musi zadowolić się podawaniem kawy gwiazdom podczas przerw na planie. Sebastian to utalentowany jazzman, który rozmienia się na drobne grając do kotleta w podrzędnych spelunach. Tych dwoje poznaje się i zakochuje w sobie. Wraz z nadejściem sukcesów na polu zawodowym ich miłość zostaje wystawiona na próbę.
„La La Land” – 04 lutego godz. 17.00
„La La Land” – 05 lutego godz. 17.00

„Konwój” - Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę. Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością, mający odmienne motywacje udziału w akcji. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks, prywatnie mąż córki dyrektora Nowackiego, który z tajemniczych powodów nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Wkrótce okazuje się, że strażnicy wiozą kompletnie innego człowieka niż myśleli – o wiele bardziej niebezpiecznego – i tylko nieliczni znali całą prawdę przed ruszeniem w trasę. Między mężczyznami narastają konflikty i rośnie napięcie, z każdą minutą następują nieoczekiwane zwroty akcji. Wydarzenia nabierają dodatkowo tempa, gdy w pościg za konwojem wyrusza Nowacki. Od tej pory sprawiedliwość może być wymierzona na własną rękę.
„Konwój” – 04 lutego godz. 19.30
„Konwój” – 05 lutego godz. 19.30

„Ciemniejsza strona Greya” - Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. Poznaj najmroczniejszą stronę Christiana Greya.
PREMIERA! „Ciemniejsza strona Greya” – 10 lutego godz. 17.00 i 19.30
„Ciemniejsza strona Greya” – 11 lutego godz. 17.00 i 19.30
„Ciemniejsza strona Greya” – 12 lutego godz. 17.00 i 19.30
WALENTYNKI! „Ciemniejsza strona Greya” – 14 lutego godz. 17.00 i 19.30
„Ciemniejsza strona Greya” – 17 lutego godz. 19.30
„Ciemniejsza strona Greya” – 18 lutego godz. 19.30
„Ciemniejsza strona Greya” – 19 lutego godz. 19.30


„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”
- Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.
„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” - 18 lutego godz. 17.00
„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” - 19 lutego godz. 17.00

Wieczór kina niemieckiego „Toni Erdmann” - Lekkoduch Winfried postanawia złożyć swojej zapracowanej córce wizytę w Bukareszcie. Spotkaniu towarzyszy jego ekscentryczne alter ego "Toni Erdmann", przedstawiający się jako trener personalny szefa dziewczyny.
„Toni Erdmann” – 24 lutego godz. 18.00 wstęp wolny

„Lego Batman: film” - W Gotham szykują się wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i podjąć współpracę z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę.
„Lego Batman: film” 3D dubbing – 18 lutego godz. 13.00
„Lego Batman: film” 2D dubbing – 18 lutego godz. 15.00
„Lego Batman: film” 3D dubbing – 19 lutego godz. 13.00
„Lego Batman: film” 2D dubbing – 19 lutego godz. 15.00
„Lego Batman: film” 2D dubbing – 25 lutego godz. 15.00
„Lego Batman: film” 2D dubbing – 26 lutego godz. 15.00

„Manchester by the Sea” - Samotność i monotonię mieszkającego w Bostonie dozorcy przerywa nieoczekiwany powrót w rodzinne strony. Mężczyzna musi zająć się osieroconym nastoletnim bratankiem. Historia Chandlerów - przeciętnej rodziny z klasy robotniczej od pokoleń mieszkającej w wiosce rybackiej w Massachusetts. "Manchester by the Sea" to głęboko przejmująca, chwilami nieoczekiwanie zabawna opowieść o sile rodzinnych więzi, poświęceniu i nadziei. Po śmierci starszego brata, Joe'go, Lee Chandler jest zaszokowany wiadomością, że brat powierzył mu opiekę nad swoim synem, Patrickiem. Lee rzuca wszystko i przenosi się do Manchester-by-the-Sea, zmuszony zmierzyć się z wydarzeniami z przeszłości, które sprawiły, że rozstał się z żoną, Randi i opuścił miasteczko, w którym dorastał.
„Manchester by the Sea” – 25 lutego godz. 17.00
„Manchester by the Sea” – 26 lutego godz. 17.00

„Split” - Człowiek z osobowością wieloraką może myślami wpłynąć na biochemię swego ciała. W ciele Kevina tkwią 23 osobowości. To one podpowiadają mu, co robić. Mężczyzna przetrzymuje w swym domu trzy nastolatki. Tymczasem do głosu zaczyna dochodzić dwudziesta czwarta osobowość. Bestia...
„Split” – 25 lutego godz. 19.30
„Split” – 26 lutego godz. 19.30

Kasa kina Panorama czynna zawsze na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego seansu. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.
Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.

Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.
Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
www.bok.barlinek.pl
Serdecznie zapraszamy!

 

rep luty 2017

Dodatkowe informacje