Rodzinny wieczór w FTB

 

rodzinny ftb smallZapowiadało się mroźne, zimowe popołudnie, które niespodziewanie zamieniło się w planetę radośnie klaszczących Gości na widowni Barlineckiego Ośrodka Kultury… Otóż 19 stycznia Zespół  ,,FABRYKA TAŃCA BARLINEK” postanowiła zaskoczyć  występem swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta!

Dzieci i młodzież FTB z pełnym entuzjazmem przygotowały pod czujnym okiem pań Katarzyny Stanisławskiej i Marzeny Luisetto swój taneczny repertuar wywołując wzruszenie, uśmiech i gorące oklaski wśród publiczności. Na scenie zadebiutowała - z pełnym powodzeniem  - grupa maluchów, między innymi w klasycznym  tańcu ,,Jezioro Łabędzie”. Nie mogło zabraknąć słynnych ,,Hanek”, które wirowały w zawrotnym tempie w pięknych strojach, natomiast  grupa nastolatek swoim tańcem ponownie zauroczyła publiczność.

Sprawiliśmy, że nasze kochane Babcie i Dziadkowie bawili się razem z nami w rytm muzyki, obdarowani laurkami, kwiatami i pralinami, a przede wszystkim chcieliśmy poprzez występ okazać im naszą miłość, szacunek oraz wdzięczność. Nie zabrakło niespodzianek.

Taniec…Zaledwie jedno słowo, które w rzeczywistości pozwala naszemu zespołowi FTB realizować swoją pasję, wyrażać uczucia, wspierać potrzebujących, poznawać świat i sprawiać, żeby był lepszy!

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy z nami spędzili ten czas.
Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia i moc energii, bo to dzięki Wam poznajemy co jest cenne.
,,W ŻYCIU NIE CHODZI O TO BY PRZECZEKAĆ BURZĘ, LECZ BY NAUCZYĆ SIĘ TAŃCZYĆ W DESZCZU…”

AWM

 

Dodatkowe informacje