Styczniowe kino Panorama

kino logo art

Jak rozpocząć nowy rok? Oczywiście filmowo i to z Kinem Panorama. Styczeń obfituje w znakomite produkcje, zarówno polskie jak i zagraniczne. Począwszy na „Gwiezdnych wojnach”, najnowszej „Królowej Śniegu”, znakomitej ekranizacji bijącej rekordy popularności gry „Assassin’s Creed” na „Powidokach” i hicie dla najmłodszych „Sing” skończywszy.

„Królowa Śniegu 3: ogień i lód” - Chociaż Królowa Śniegu i samozwańczy Król Śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców, porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową. W trakcie wędrówki bohaterowie natrafiają na artefakt, pochodzący z prastarego królestwa trolli. To legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy jego potężna moc okaże się pomocna w poszukiwaniach rodziców dziewczynki? A może tylko je utrudni i sprowadzi na Orma, Gerdę i resztę kompanii nowe kłopoty.
„Królowa Śniegu 3: ogień i lód” 2D dubbing – 07 stycznia godz. 15.00
„Królowa Śniegu 3: ogień i lód” 3D dubbing – 08 stycznia godz. 15.00

„Siedem minut po północy” – Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Josh. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca. Samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Josh zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca - jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych magicznych opowieści wciąga Josha w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.
„Siedem minut po północy” – 07 stycznia godz. 17.00
„Siedem minut po północy” – 08 stycznia godz. 17.00

„Łotr 1: Gwiezdne Wojny - historie” - Akcja filmu, opowiadającego historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, rozgrywa się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”.
„Łotr 1: Gwiezdne Wojny – historie” 2D dubbing – 13 stycznia godz. 16.15
„Łotr 1: Gwiezdne Wojny – historie” 2D napisy – 13 stycznia godz. 19.00
„Łotr 1: Gwiezdne Wojny – historie” 3D dubbing – 14 stycznia godz. 13.30
„Łotr 1: Gwiezdne Wojny – historie” 2D dubbing – 14 stycznia godz. 16.15
„Łotr 1: Gwiezdne Wojny – historie” 3D napisy – 14 stycznia godz. 19.00

„Po prostu przyjaźń” - Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Pewnego dnia Alina i Marian wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka, singielka i menedżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel. Filip zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.
„Po prostu przyjaźń” – 21 stycznia godz. 14.30
„Po prostu przyjaźń” – 21 stycznia godz. 19.30
„Po prostu przyjaźń” – 22 stycznia godz. 14.30
„Po prostu przyjaźń” – 22 stycznia godz. 19.30


„Assassin’s Creed” - Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender  w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.
„Assassin’s Creed” 3D napisy – 21 stycznia godz. 17.00
„Assassin’s Creed” 3D napisy – 22 stycznia godz. 17.00

„Sing” - W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka - jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.
„Sing” 3D dubbing – 28 stycznia godz. 15.00
„Sing” 2D dubbing – 28 stycznia godz. 17.00
“Sing” 2D dubbing – 29 stycznia godz. 15.00
„Sing” 3D dubbing – 29 stycznia godz. 17.00

„Powidoki” - Bohaterem filmu jest Władysław Strzemiński, artysta , który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.
„Powidoki” – 28 stycznia godz. 19.00
„Powidoki” – 29 stycznia godz. 19.00


Kasa kina Panorama czynna zawsze na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego seansu. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.
Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.
Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.
Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
www.bok.barlinek.pl
Serdecznie zapraszamy!

 

kino3d plakat

Dodatkowe informacje