Listopad w kinie Panorama

 

kino logo artPo ogromnym sukcesie poprzedniej części „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi, w tym miesiącu Kino Panorama, zaprasza na premierowy pokaz „Pitbulla – niebezpieczne kobiety”, który zarówno u nas jak i w całej Polce odbędzie się 11 listopada. Oprócz tego zapraszamy na najnowszy film produkcji Marvela, w którym w rolę główną wcieli się Benedict Cumberbatch, znany serialowy Sherlock Holmes. Zobaczymy opartą na autentycznych wydarzeniach historia seryjnego mordercy tzw. „Wampira z Zagłębia” i „Nowy początek” z Amy Adams w roli tłumacza języka, jakim porozumiewają się z nami kosmici. Nie zapomnieliśmy także o dzieciach. Specjalnie dla nich „Zakwakani”. Ten miesiąc zaczniemy od adaptacji czwartej z cyklu powieści amerykańskiego pisarza Dana Browna „Inferno”.

„Inferno” - Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon, śladami poematu Dantego, usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.
„Inferno” – 05 listopada godz. 17.30 i 20.00
„Inferno” – 06 listopada godz. 17.30 i 20.00

„Pitbull – niebezpieczne kobiety” - W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa i Majamiego. Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier, socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina właśnie wychodzi z więzienia…
PREMIERA
„Pitbull – niebezpieczne kobiety” – 11 listopada godz. 17.00 i 19.30

„Pitbull – niebezpieczne kobiety” – 12 listopada godz. 17.00 i 19.30
„Pitbull – niebezpieczne kobiety” – 13 listopada godz. 17.00 i 19.30
„Pitbull – niebezpieczne kobiety” – 19 listopada godz. 19.30
„Pitbull – niebezpieczne kobiety” – 20 listopada godz. 19.30

„Jestem mordercą” - Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?
„Jestem mordercą” – 19 listopada godz. 17.00
„Jestem mordercą” – 20 listopada godz. 17.00

„Zakwakani” -Dawno, dawno temu, gdy drób cieszył się wolnością, a jaja nie kojarzyły się z jajecznicą… na pewnej odległej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu. Kaczy mędrzec o magicznych mocach przewodził tam swemu kochającemu spokój stadu i nic nie zapowiadało kłopotów. Nadszedł jednak dzień, gdy Zła Czarodziejka (gorsza od ptasiej grypy) pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie wylądowała eskadra bojowych kaczek z dalekiego kraju, która mimo woli znalazła się w centrum zamieszania. Żółtodziób - dzielny syn mędrca i Erica – piękna córka dowódcy eskadry musieli połączyć siły, by przekonać swych upartych ojców do współpracy zanim Czarodziejka zrealizuje swój paskudny plan. Tak zaczyna się pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.
„Zakwakani” – 26 listopada godz. 15.00
„Zakwakani” – 27 listopada godz. 15.00

„Doctor Strange” – film opowiadający historię światowej sławy neurochirurga, dr Stephena Strange’a, którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierając mu sprawność w rękach. Kiedy tradycyjna medycyna zawiodła, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei, Strange trafia do tajemniczej samotni zwanej Kamar-Taj. Tam szybko orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek kuracyjny, ale przede wszystkim miejsce walki z niewidzialnymi, mrocznymi siłami dążącymi do zniszczenia naszej rzeczywistości. Wkrótce – uzbrojony w nowo nabytą magiczną moc – zmuszony będzie wybierać pomiędzy powrotem do dawnego życia w bogactwie i sławie, a próbą obrony świata jako najpotężniejszy czarodziej w historii.
„Doctor Strange” 3D napisy – 26 listopada godz. 17.00
„Doctor Strange” 3D dubbing – 27 listopada godz. 17.00

„Nowy początek” - Wybitna lingwistka Louise Banks zostaje wezwana przez siły obronne kraju, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak gigantyczny obiekt zawisł nieruchomo tuż nad Ziemią. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym wspomagają ją pułkownik Weber i wybitny fizyk Ian Donnelly.
„Nowy początek” – 26 listopada godz. 19.30
„Nowy początek” – 27 listopada godz. 19.30


Kasa kina Panorama czynna zawsze na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego seansu. Prosimy o nie zwlekanie z kupnem do ostatniej chwili, w związku z tworzącą się kolejką przed samą projekcją filmu i koniecznością opóźniania seansu.
Projekcja 2D – bilet zwykły 12 zł, junior/senior 10 zł.
Projekcja 3D – bilet zwykły 14 zł, junior/senior 12 zł.
Przy zakupie biletów ulgowych należy okazać się dokumentem uprawniającym do zakupu takiego biletu.
Kino Panorama
Sala widowiskowa BOK
ul. Podwale 9
www.bok.barlinek.pl
Serdecznie zapraszamy!

Repertuar listopad 2016


Dodatkowe informacje