FEELING .. tym razem Łukęcin

 

feeling lukecin smallWakacje to dla uczniów przeważnie czas odpoczynku i zabawy i tak też było z naszymi tancerzami tylko dodać należy jeszcze pracę. Przez cały tydzień sierpnia nasi tancerze brali udział w obozie taneczno - wypoczynkowym w Łukęcinie. Pogoda niby płatała nam figle, jednak nie było to przeszkodą dla miło spędzonego czasu.

Głównym celem naszego obozu było przygotowanie tancerzy do nowego sezonu tanecznego. Na dwóch salach odbywały się zajęcia z takich technik jak: jazz, modern jazz, disco dance, hip hop oraz akrobatyka. Przyznać trzeba, że bardziej niż wypoczywać więcej czasu spędzaliśmy na sali co nam w ogóle nie przeszkadzało. W przerwach między zajęciami mieliśmy czas na zajęcia plastyczne, ruchowe, gry i zabawy zespołowe czy wyjście na miasto na małe co nieco. Tradycją jest już FEELINGowy MAM TALENT, gdzie można pokazać nie tylko taniec ale i także inne swoje pasje i umiejętności.

Dla odreagowania po wszystkich zajęciach udaliśmy się statkiem po naszym Bałtyku na zachód słońca i przyznać trzeba, że zrobiło to na nas ogromne wrażenie. Ostatni dzień to - militarna przygoda. Tancerze wcielili się w mundurowych i mieli nie lada zadania do wykonania. A że, to dzielne zuchy i z tym zadaniem poradzili sobie znakomicie. Podsumowanie obozu, gdzie rozdano pamiątki, nagrody i dyplomy także obyło się w wojskowej atmosferze.

Zadowoleni tancerze i instruktorzy wrócili do Barlinka pełni nowych doświadczeń w oczekiwaniu na następny rok.

Dodatkowe informacje